top of page

Unikátní řešení

s násuvnou lištou

Potřebujte měnit nabídku v deskách? S geniální násuvnou lištou PELEMAN to zvládnete za 10 vteřin! Lišta je součástí menu desek – jednoduše ji vyndáte, nasunete menu a vrátíte zpět. Hotovo! Podívejte se na video a měňte nabídku, kdykoli to budete potřebovat.

V čem je lišta nepřekonatelná?

Změna sezóny? Nový sortiment? S násuvnou lištou PELEMAN aktualizujete menu za pár vteřin z pohodlí kanceláře. Nabídku v deskách si jednoduše vytisknete, změnit tak můžete klidně jeden list. To vše jen s náklady na tisk. Násuvná lišta pojme až 20 listů, tedy 40 stran. Moderně tak odprezentuje bohatou nabídku včetně jídel a nápojů. A vypadá skvěle i s tenkou vinnou kartou! 

NIK_3057.jpg

Speciální papír V Paper
Pro skutečně profesionální menu

Tento unikátní papír do menu desek má oproti běžnému papíru malé vylepšení: dvojitou drážku ve hřbetu. Díky tomu se velmi snadno ohýbá, stránky se při listování nevrací zpět a otevřené menu zůstane krásně ploché. V Paper potisknete jednoduše jako kancelářský papír.

Aby si hosté mohli v klidu vybrat.

Potahové materiály desek

Kashmir_02.jpg
IMITACE JEMNÉHO PLÁTNA

Cenově nejdostupnější materiál, který věrně kopíruje přírodní plátno. Vizuálně lehký a příjemný na dotek.

Kaypul_01.jpg
RÝHOVANÁ EKOKŮŽE
 

Dekorativně zvrásněná ekokůže s vyšší odolností. Rozumí si s celou škálou tiskových technologií – od ražby po UV potisk.

Nomád_02.jpg
IMITACE HRUBÉHO PLÁTNA

Materiál, který budí zvědavost svou strukturou. Desky imitují hrubě tkané plátno a potiskneme vám je logem a názvem s možností 3D efektu.

Chamel_01.jpg
LUXUSNÍ SEMIŠ
 

Hebký potah s jemným chloupkem, který si zatouží hosté pohladit. Možnost zlatého/stříbrného potisku i digitálního slepotisku s odlesky.

Eko kůže se strukturou_02.jpg
STRUKTUROVANÁ EKOKŮŽE

Odolný potah s viditelnou strukturou. Možnost potisku různými technologiemi, UV ve CMYK barvách či horká ražba. 

Mondial_01.jpg
ZATÍRANÉ PLÁTNO
 

Nejodolnější materiál, který můžete bez obav otřít hadříkem. Imitace plátna s jemným leskem, které vyhovuje potisk i ražba.

Hladká eko-kůže_01.jpg
HLADKÁ EKOKŮŽE

Odolná ekokůže v elegantním hladkém provedení. Lesklé, nebo matné logo? Ploché, či hmatatelné 3D? Vyberte si!

Více než 50 materiálů a barev.

Desky na menu dokonale sladíme s vaším interiérem  barevně i materiálem. Znáte už své favority? Napište nám je do formuláře v poptávce. Obratem se vám ozveme s dalším postupem.

Ladí, neladí? Napište si o vzorek zdarma, vyzkoušejte si ho v interiéru a budete mít jasno hned. Všechny materiály si také můžete osahat v našem showroomu na Praze 5. Těšíme se!

bottom of page